Nieuwe mogelijkheid om mee te doen met “Gezond bewegen”


Elke dinsdagmiddag van 13.30-14.15 uur geeft Diana Guns een les gezond bewegen voor senioren. Met een grote variatie aan leuke oefeningen zorgt ze ervoor dat alle spieren van het lichaam worden getraind, van de nek, de schouders, rug- en buikspieren tot armen en benen, ze komen allemaal aan de beurt. Het is voor de deelnemers een fijne manier om samen te sporten. Je wordt uitgedaagd om flink mee te doen en je voelt dat de oefeningen je lichaam goed doen. Het kost energie, maar je krijgt er ook energie voor terug.

Er is veel animo voor om hieraan mee te doen, maar de groep zit helemaal vol. Daarom wil Diana na haar vakantie starten met een tweede groep, die op dezelfde dinsdagmiddag, meteen na de eerste groep aan de slag gaat (van 14.25-15.10 uur). De eerste keer is dat op 6 augustus. De kosten bedragen € 1,50 per les.

Wie mee wil doen kan zich telefonisch melden bij Diana 06 135 032 78. Wacht daar niet te lang mee, want vol is vol.

, ,