Blad 'Ons' van KBO-Brabant ook digitaal te lezen en te horen


Het blad ‘Ons’ van de KBO-Brabant wordt elke maand keurig op tijd bij u thuis gebracht door onze vaste groep bezorgers. Dat gaat prima en daar gaan we graag zo mee door.

KBO-Brabant heeft de service wat betreft het blad ‘Ons’ nog wat uitgebreid. Behalve de papieren uitgave, is het ook mogelijk het blad digitaal te lezen.

Dat kan via deze link: https://www.kbo-brabant.nl/ons-magazine/

Daarnaast heeft de website ook een voorleesfunctie. Dat houdt in dat u de teksten in het blad ook voor kunt laten lezen. Boven de verschillende teksten staat een extra knop met de tekst ‘Lees voor’. Als u daarop klikt wordt de tekst die daaronder staat aan u voorgelezen. Een extra mogelijkheid voor mensen die minder goed zien of om een andere reden moeite hebben met lezen.