Elvis Tribute middag op zaterdag 7 september


Elvis Tribute middag op zaterdag 7 september

Het komt steeds dichter bij, gewoon een gezellige middag in het teken van de legendarische Elvis Presley. Leen Dekker, een van onze leden, die op donderdag[1]middag de biljartcompetitie van de Doorzetters in goede banen leidt, is thuis maar ook buiten een geweldige fan van Elvis. Samen met zijn dochter wordt er heel veel tijd, plaats en aandacht besteed aan deze ster. Op zaterdag 7 september maken we er met zijn alleen een feestje van dat helemaal in het teken komt te staan van Elvis. De vitrines in de hal worden gevuld met allerlei attributen die vader en dochter bij elkaar hebben gespaard en die ze graag laten zien aan alle leden die maar enige interesse hebben in Elvis. Een optreden van de Nederlandse Elvis Tribute ster Bouke en zijn band zit er helaas niet in, maar een film uit het leven van de echte Elvis zal er zeker te zien zijn. Aan het eind van de middag mogen de echte Amerikaanse hamburgers niet ontbreken. Zet dus alvast in uw agenda en laat Leen niet in de steek op zaterdag 7 september. We starten om 13.30 u en rond 18.00u kan iedereen met een gevulde maag weer naar huis. Wilt u een hamburger eten, dan dit wel tijdig melden. Zie aankondiging in de volgende nieuwsbrief.

,