Workshop over genealogie


Op vrijdagmiddag 24 februari komt Louis Hartman over zijn hobby genealogie vertellen. Genealogie of stamboomonderzoek houdt in het zoeken naar je voorouders en naar de afstamming van je familie. In bronnen als de burgerlijke stand, bevolkingsregisters en parochieregisters kun je vaak tot heel ver terug vinden wie je voorouders waren. Genealogie is een heel interessante en geliefde hobby, waar veel van onze leden waarschijnlijk best wel meer over willen weten. En je kunt er tegenwoordig gemakkelijk mee beginnen, want als je de juiste weg weet, is online al heel veel te vinden. Louis kan ons iets vertellen over zijn eigen zoektocht en daarnaast degenen, die wat meer willen weten over hun voorouders, op weg helpen om op zoek te gaan. Meld je zeker aan voor deze bijeenkomst als je iets meer over genealogie wil weten.